Rezerwacje telefoniczne - 52 321 22 22ZAREZERWUJ STOLIK

Restauracja

Jest miejsce w Bydgoszczy w którym zawsze najważniejszy jest smak…

Jest restauracja w Bydgoszczy w której Kuchnia gra główną rolę…


Witaj w gronie przyjaciół!

 

Tworzymy „Kuchnię” z pasją, gotujemy dla Ciebie z miłością i codziennie zaskakujemy nowymi daniami. Odkryj wyjątkowe miejsce w centrum Bydgoszczy, jednak z dala od zgiełku. Przyjdź i pozwól porwać się w kulinarną podróż po smakach świata. Lokalizacja w malowniczym zakątku miasta i  kameralny charakter restauracji sprawiają, że „Kuchnia” to idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i romantyczną kolację we dwoje. W sezonie letnim zapraszamy do urokliwego ogrodu – bliskość zieleni i świeże powietrze skutecznie wzmagają apetyt…

 

Jeśli cenisz sobie smak wyszukanych potraw i kunszt najlepszych kucharzy – restauracja „Kuchnia” to miejsce dla Ciebie. Do naszych dań wykorzystujemy produkty z całego świata, zawsze świeże, zawsze najlepszej jakości. Największą wagę przywiązujemy do szczegółów, a naszym głównym celem jest serwowanie potraw kuszących zmysły smakiem i aromatem.

 

Nad jakością produktów i smakiem dań serwowanych w naszej restauracji pieczę sprawuje Mistrz kulinarny Marcin Szukaj, od dwudziestu lat związany z gastronomią, laureat wielu nagród kulinarnych krajowych i zagranicznych, między innymi takich jak Primerba Cup 2007 – I miejsce w konkursie, członek drużyny reprezentacji Polski, która na Olimpiadzie Kulinarnej IKA 2008 Erfurt zdobyła brązowy medal dla Polski, laureat konkursu kulinarnego Mierzęcin pt. grzyby i owoce lasu.

 

W „Kuchni” każdego gościa witamy jak dobrego przyjaciela – serdecznie i z miłością,  właśnie z takimi uczuciami przyrządzamy potrawy dla naszych klientów. Chcemy, żeby każdy gość poczuł się wyjątkowo i pamiętał, że drzwi naszej restauracji są zawsze otwarte.

 

                                                                                              Szef Kuchni

                                                                                                Marcin Szukaj