Rezerwacje telefoniczne - 52 321 22 21ZAREZERWUJ STOLIK

Kuchnia – Restauracja otwarta na miasto

 

Witaj w kulinarnym centrum Bydgoszczy!

Po ponad pięćdziesięcioletniej przerwie ulica Jatki powraca na mapę Bydgoszczy, aby przyciągać gości aromatami i smakami najlepszych restauracji w mieście. Wśród nich nie może zabraknąć również „Kuchni”

Zgodnie z tradycją ulicy Jatki, otwieramy szeroko drzwi i zapraszamy do skosztowania potraw tworzonych – jak zawsze – z pasją i miłością.


 • Restauracja Kuchnia

  Elegantia Introduction

  W naszej restauracji kuchnia pozostaje na pierwszym miejscu. Nie mamy żadnych tajemnic, wszystkie dania przygotowujemy w otwartej kuchni, na Twoich oczach.

  Pozwól porwać się w wyjątkową podróż po smakach całego świata nie ruszając się z centrum miasta.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Menu

  Elegantia Food

  Potrawy w „Kuchni” stale się zmieniają. Tworzymy menu w zgodzie z naturą, zawsze ze świeżych produktów dostępnych aktualnie na rynku. Przyjdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. W naszym menu zawsze znaleźć możesz soczyste steki i policzki z najlepszej wołowiny oraz wybór ryb słodkowodnych, słonowodnych i owoców morza.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Catering

  Elegantia Events

  Impreza którą organizujesz musi być wyjątkowa. Niezależnie od tego, czy są to urodziny dziecka, rocznica ślubu czy spotkanie firmowe, każdy gość będzie wspominał wspaniałą atmosferę i wyśmienite jedzenie. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy specjalne menu, stworzone z myślą o Twoich gościach.

  CZYTAJ WIĘCEJ